Stoły do pokoju nauczycielskiego

Stół do pokoju nauczycielskiego HUGO 138

Kolor
Długość x szerokość
Grubość blatu
Ilość
Cena hurtowa
298,90 netto
367,65 brutto
334,99 netto
412,04 brutto
najniższa cena z 30 dni: 298,90 zł netto

Produkty pasujące do Twojego wyboru

HUGO 138 stół do pokoju nauczycielskiego

Stół do pokoju nauczycielskiego HUGO to model o klasycznym, uniwersalnym wyglądzie. Stelaż stołu został wykonany ze stali, dzięki czemu jest on wytrzymały i zapewnia bezpieczeństwo jego użytkownikom. Praktyczny stół do pokoju nauczycielskiego HUGO dostępny jest w kilkunastu rozmiarach, dzięki czemu można dopasować stół do każdego pomieszczenia. Blat stołu wykonujemy z płyt laminowanych, a jego dekor można wybrać z ponad 120 dostępnych kolorów. 

Najważniejsze atuty:

 • Wytrzymały stelaż zapewniający bezpieczeństwo jego użytkownikom
 • Możliwość konfigurowania wymiaru stołu
 • Ponad 120 kolorów blatu do wyboru
 • Regulowane stopki powalają wypoziomować stół na nierównej powierzchni
 • 2 lata gwarancji
 • Stoły do samodzielnego montażu
 • Model dostępny od ręki 

Blaty wszystkich naszych stołów zostały wykonane z płyt dwustronnie laminowanych SWISS KRONO, które charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi. Spełniają one normę ISO 22196:2011 co zostało potwierdzone certyfikatem. Oznacza to, że blaty posiadają właściwość, która zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów na powierzchni blatu.

Opis

Wysokość
74 cm
Szerokość
60 / 70 / 80 / 90 / 100 cm
Długość
138 cm
Materiał ramy
Stal
Grubość blatu
18 mm
Blat
Płyta wiórowa laminowana dwustronnie
Typ
Konferencyjny

Specyficzne kody

EAN13
9195167016016

SPOSÓB DOSTAWY

Dostawa

PROMOCJA! Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Kup meble wartości powyżej 8 000 zł netto i skorzystaj z opcji darmowej dostawy w każde miejsce w Polsce. Oferta obowiązuje do odwołania.*

Koszt dostawy zamówień o wartości poniżej 8 000 zł netto wynosi 299 zł brutto niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

*Promocja nie dotyczy asortymentu mebli konferencyjnych, bankietowych i kawiarnianych

Dzięki własnej flocie pojazdów możemy zaproponować Państwu transport samochodami Mextra – w tym również dostawy realizowane dużym TIRem. Gwarantuje to bezpieczną i szybką dostawę bezpośrednio z naszego magazynu do Państwa siedziby.

Zamawiając towar w naszym sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z kilku dostępnych sposobów dostawy. Od lat współpracujemy z firmami specjalizującymi się z transporcie międzynarodowym, takimi jak: DHL, DB SCHENKER czy RABEN.

Dostawa

Zachęcamy również do odbiorów osobistych w naszych magazynach. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.


mextra-truck

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przy odbiorze w naszym magazynie. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą.
 • PRZEDPŁATA 100% - płatność przelewem na wskazany rachunek bankowy lub płatność elektroniczna DotPay.
 • ZALICZKA 30% - w formie zaliczki płatna przelewem, pozostałe 70% płatne przed wysłaniem towaru lub zaliczka płatna przelewem, pozostałe 70% płatne gotówką u kierowcy w momencie dostawy.
 • TERMIN PŁATNOŚCI 14 DNI - dla jednostek budżetowy możliwość zapłaty z odroczonym terminem płatności.
background cloud cloud
gwarancja
W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu. Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121). Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.
Certyfikaty
Meble szkolne Mextra School spełniają normy dopuszczające je do użycia w placówkach oświatowych. Oznacza to, że nasze produkty są bezpieczne i mogą być użytkowane w szkołach i przedszkolach. Norma: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Szczegółowe informacje odnośnie atestów dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Handlowym
pic1