Stoliki przedszkolne regulowane

 category

Kolorowe rysunki, nowi znajomi i kochane panie – to wszystko i wiele więcej czeka na malucha w przedszkolu. Dla wielu dzieci będzie to niezapomniany czas zabaw, nauki i drzemek w środku dnia. Placówki tego typu doskonale znają potrzeby małego człowieka i potrafią im sprostać, na przykład dostosowując swoje meble tak, aby dziecko mogło samodzielnie jeść, spędzać czas kreatywnie czy uczyć się nowych rzeczy przy stoliku. Firma Mextra School wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom względem mebli dla przedszkoli i oferuje między innymi krzesełka oraz stoliki dla dzieci w dwóch wersjach – z regulacją oraz bez niej. Produkty firmy to doskonałe połączenie bezpieczeństwa i zachęcającego dla dzieci wyglądu mebli, które będą im służyć podczas codziennej nauki i zabawy.

Wymagania względem mebli do przedszkola

Przedszkolne meble muszą sprostać wielu restrykcyjnym wymogom – na przykład muszą być zaprojektowane i stworzone przez certyfikowanego producenta, który doskonale zna się na zasadach konstruowania takich akcesoriów. Nadzór specjalistów gwarantuje bowiem, że zarówno krzesełka, jak i stoliki dla przedszkoli będą wspierać odpowiednią postawę maluchów podczas siedzenia. To z kolei ma kluczowe znaczenie, bo dobra postawa jest gwarancją braku zwyrodnień w przyszłości. W kwestii produktów dedykowanych dzieciom ważny jest również aspekt wizualny – dzieci lubią bowiem wszystko, co kolorowe, takie więc powinny być krzesła i stoliki przeznaczone dla nich. Wszystkie te cechy z pewnością spełniają meble dostępne w ofercie firmy Mextra School – są one stworzone przez specjalistów i mają ciekawy, kolorowy wygląd, który będzie stymulował umysły małych uczniów.

Bezpieczeństwo produktów dla przedszkoli ma znaczenie

I to ogromne! Firma Mextra School doskonale o tym wie, dlatego nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa takie jak: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001. Co to oznacza w praktyce? Między innymi to, że meble, które mamy w ofercie, w tym stoliki przedszkolne regulowane, posiadają szereg rozwiązań, które powodują, że są one w pełni bezpieczne dla rozbrykanych dzieci. Są to między innymi zaokrąglone rogi w stołach i krzesełkach, które nie zranią w żaden sposób malucha. Zarówno stoliki, jak i krzesełka nie mają także wystających, ostrych elementów, takich jak na przykład śruby czy haczyki, które również mogłyby stanowić zagrożenie dla małych uczniów. Dodatkowo blaty stolików do przedszkola zostały wykonane ze specjalnej płyty laminowanej, która posiada certyfikaty dopuszczające ją do kontaktu z żywnością. Stoliki przedszkolne regulowane marki Mextra School mogą więc być bezpiecznym towarzyszem podczas codziennych posiłków, zabaw oraz nauki nowych rzeczy w przedszkolu.

Stoliki przedszkolne regulowane rosnące z przedszkolakami

O tym, jak ważna jest odpowiednia postawa przedszkolaków podczas codziennej nauki wie każdy – istotny jest tu więc dobór właściwej wysokości stolika do wzrostu małego ucznia. Dzieci rosną jednak bardzo szybko w okresie przedszkolnym, a częsta wymiana mebli może obciążyć budżet przedszkola. Na szczęście z pomocą przychodzą produkty firmy Mextra School w postaci stolików z możliwością wygodnej regulacji. Stoliki przedszkolne regulowane pozwalają w prosty i szybki sposób dopasować wysokości mebla do wzrostu przedszkolaka, zapewniając mu tym samym komfort i wygodę podczas jedzenia, rysowania czy czytania. Stoliki z regulacją rosną wraz z całą grupą przedszkolną, dzięki czemu nie ma potrzeby kupowania nowych mebli co roku. Uniwersalne rozwiązania lubi każde przedszkole!

Stabilne stoliki przedszkolne regulowane i inne meble dla przedszkoli

Funkcja regulacji wysokości nie wpływa na stabilność mebla. Solidna, metalowa konstrukcja sprawia, że zarówno stoliki przedszkolne regulowane, jak i krzesełka są przyjazne ruchliwości małych dzieci. Meble oferowane przez firmę Mextra School wyróżniają się doskonałą jakością, dzięki czemu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania ich. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji między innymi regulowanych stolików sprawiają, że mogą one służyć przez wiele lat, wielu wesołym przedszkolakom. Kolorowe elementy mebli do przedszkola z kolei będą zachęcać dzieci do nauki i kreatywnej zabawy.