cloud-orange
MEXTRA - Meble dla HoReCa
To, co najlepsze, powstaje z potrzeby.
Mextra wpisuje się w tę regułę. Od lat obserwujemy funkcjonowanie branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dostrzegamy, jak ważną rolę pełni tu wyposażenie. Dla dobrych wrażeń klientów, dla komfortu ich pracowników, dla oszczędności czasu i pieniędzy – tworzymy meble na miarę potrzeb.
Projektowanie i dystrybucja produktów dla sektora HoReCa to nasza specjalność.
Członków naszego zespołu wyróżnia doświadczenie oraz ekspercka wiedza o meblach i oczekiwaniach klientów. Nasza obsługa jest na najwyższym poziomie, tak samo jak jakość naszych produktów. Trzon naszej oferty stanowią trzy marki, każda wyspecjalizowana w swojej dziedzinie.
background
cloud white
Ludzie to podstawa naszej firmy...
arrow
pd.jpgPiotr Domiański

Prezes Zarządu

Ludzie to podstawa naszej firmy. To dzięki ich ciężkiej pracy i nastawieniu na cel nasza firma każdego roku wzrasta o kilkadziesiąt procent. Stworzyliśmy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jesteśmy polską firmą ze światowym potencjałem, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta.

mj.jpgMałgorzata Jaremko

Wiceprezes Zarządu

Rzetelność to fundament naszej firmy. Dzięki temu, od początku działalności wyróżniamy się uczciwością wobec naszych klientów i dostawców. Pozwala nam to świadomie inwestować w rozwój firmy, nieustannie wzmacniając naszą pozycję rynkową

jk.jpgJarosław Kołodziejczyk

Dyrektor Sprzedaży B2C /
Dyrektor Marketingu

ds.jpgDominik Szmidt

Dyrektor Sprzedaży B2B /
Dyrektor Importu

rs.jpgRoman Syguła

Dyrektor Produkcji
i Magazynów

cloud white title crown

0

MÓWIMY AŻ W 8 JĘZYKACH:
polskim, angielskim,
czeskim, słowackim,
niemieckim, hiszpańskim,
rosyjskim i francuskim

0

POSIADAMY SKLEPY W 10
KRAJACH EUROPY

0

LAT
DOŚWIADCZENIA W
BRANŻY HoReCa

0

CO MIESIĄC DOSTARCZAMY
NASZ TOWAR DO 20 KRAJÓW
EUROPY

0

ZREALIZOWALIŚMY
JUŻ PONAD 120 TYŚ.
ZAMÓWIEŃ

0

SPRZEDALIŚMY JUŻ PONAD
1 MLN KRZESEŁ
truck
Międzynarodowy zasięg...
Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble do klientów w całej Europie. Dzięki samochodom transportowym, realizujemy zamówienia nawet w 24h. Naszymi klientami są hotelarze i restauratorzy z ponad 20 krajów Europy, między innymi z Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Austrii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.
cloud-abus
Nasze meble docenili również Klienci z:
USAUSA
JORDANIAJORDANIA
EMIRATY ARABSKIEEMIRATY ARABSKIE
KONGOKONGO
ISLANDIAISLANDIA
ROSJAROSJA
abus-grey-cloud
Nasze marki
logo mextra

Meble szkolne

Marka Mextra School to wyspecjalizowana część naszej firmy zajmująca się dystrybucją mebli szkolnych. Nasze meble powstają z połączenia dbałości o bezpieczeństwo i wysokiej jakości komponentów dając w efekcie produkt, który z powodzeniem będzie służył oświacie przez długie lata.
Oferta mebli szkolnych zawiera w sobie regulowane krzesła i ławki szkolne które rosną razem z uczniami, pojemne regały i komplety mebli oraz wyposażenie dla nauczycieli – biurka oraz krzesła. Dzięki temu MextraSchool.pl to miejsce, w którym możecie Państwo dokonać kompleksowego wyposażenia placówki, dostępnego od ręki!
logo mextra

Bankiet i Konferencja

Produkcja mebli do użytku bankietowego i konferencyjnego to jeden z ważniejszych obszarów działalności Mextra. Każdy z projektów tworzymy z myślą o ostatecznym wrażeniu użytkownika oraz intensywnej eksploatacji. Dzięki temu powstają wygodne krzesła i stoły bankietowe przystosowane do regularnego korzystania.
We współpracy z klientami stawiamy nie tylko na dobry produkt. Mamy świadomość, że jakość Twoich usług zależy od jakości naszych usług. Dlatego priorytetem jest dla nas terminowość. Dzięki własnemu transportowi każdemu z klientów dostarczamy je na czas. Rocznie realizujemy zamówienia dla ponad 5 000 obiektów w Polsce i za granicą.
logo vast

Kawiarnia i Restauracja

Pod szyldem Vast24 tworzymy i dostarczamy meble dla kawiarni, restauracji oraz barów. Jako że, z tego rodzaju wyposażenia korzystają bezpośrednio Twoi klienci – wyjątkowo istotne są bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego dbamy o stabilność, lekkość i odpowiednie wyprofilowanie mebli.
Funkcjonalność i estetyka lokalu sprawiają, że chętniej się do niego wraca. Z tą myślą projektujemy solidne stoły, krzesła i blaty dla branży gastronomicznej. Bezpieczeństwo naszych produktów potwierdza m.in. Certyfikat Antybakteryjny.
logo mextra outdoor

Meble outdoorowe dla branży gastronomicznej i hotelarskiej

Wychodząc naprzeciw potrzebom branży HoReCa, w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości meble outdoorowe. Zestawy piwne oraz krzesła do ogródków przy lokalach naszych klientów wyróżnia przede wszystkim trwałość. MEXTRA OUTDOOR to meble odporne na warunki atmosferyczne, które jednocześnie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
Wiemy, jak ważne jest dostosowanie jakości wykonania do przeznaczenia. Eksploatacja mebli w branży gastronomicznej osiąga o wiele wyższy poziom niż przy indywidualnym korzystaniu. Dlatego wyposażenie Mextra Outdoor zapewnia najwyższą wytrzymałość i przystosowane jest do różnych czynników.
Produkcja
arrow1
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture