Regały szatniowe

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania w meblarstwie szkolnym dla instytucji oświatowych — regały szatniowe do przechowywania okryć wierzchnich i obuwia. Są to między innymi szatnie wieloosobowe z zamkniętymi szafkami w różnych konfiguracjach oraz regały z podwójnym rzędem haczyków do wieszania kurtek.

Regały szatniowe — dostosowane do potrzeb dzieci

Meble dziecięce powinny spełniać kryteria świadczące o ich bezpieczeństwie, być wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Regały szatniowe Mextra są nowoczesnymi regałami szkolnymi, bazującymi swoim wyglądem i funkcjonalnością na tradycyjnych, sprawdzonych konstrukcjach mebli tego typu. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, skonstruowaliśmy regały szatniowe tak, żeby służyły przede wszystkim ich wygodzie. Staramy się dostosować ofertę do nowoczesnych realiów funkcjonowania instytucji przedszkolnych i szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Dlatego wszystkie meble Mextra posiadają zaokrąglone kanty. Użycie nowoczesnej jaskrawej palety kolorystycznej w wykończeniu szafek i regałów dodatkowo czyni je atrakcyjnymi dla dzieci i podkreśla charakter otoczenia.

Jakie regały do szatni wybrać?

W procesie wyboru mebli do placówki oświaty należy zastanowić się nad ich funkcjonalnością oraz dostosowaniem do grupy wiekowej dzieci i ich zapotrzebowań. Regały do szatni powinny też być bezpieczne i ergonomiczne. Warto zastanowić się nad poniższymi kryteriami w wyborze mebli do dziecięcej szatni.

  • Grubość materiałów, z których są wykonane regały do szatni. To oraz stabilność całej konstrukcji to klucz w wyborze odpowiedniego zestawu mebli do dziecięcej szatni.
  • Możliwość dostosowania wysokości mebli do wzrostu danej grupy wiekowej dzieci. Odpowiednio skonstruowane regały do szatni powinny zapewnić wygodę korzystania.
  • Możliwość zestawienia różnego rodzaju regałów razem. Ta funkcja umożliwia dostosowanie wielkości całego zespołu meblowego do zastanego otoczenia.
  • Bezpieczeństwo i ergonomia konstrukcji.

Regały do szatni idealne dla szkół i przedszkoli

Każdy pracownik placówki szkolnej czy przedszkolnej wie, jak ważne jest bezpieczeństwo i wygoda dzieci w wieku przedszkolnym czy wczesnoszkolnym. Przychodząc do placówki, dziecko ma poczuć komfort, wynikający ze świadomości posiadania swojego miejsca, gdzie zostawia kurteczkę, zmienia buciki, czy czasami odłoży swojego ulubionego pluszaka. Dlatego regały do szatni powinny być nie tylko funkcjonalne, ale też przyjazne pod względem wizualnym i bezpieczne podczas użytkowania. Regały do szatni marki Mextra wykonane są z najgrubszej sklejki na rynku, bo aż 9-milimetrowej. Specjalnie zaprojektowane zaokrąglone kanty mebli wykończone są płytą laminowaną z obrzeżem PCV o grubości 2 mm. Bezpieczeństwo podczas użytkowania zapewniają metalowe podstawy mebli, które dodatkowo dociążają konstrukcje regałów.

Oryginalne regały dla placówek oświatowych Mextra

Regały do szatni Mextra odznaczają się wieloma pozytywnymi właściwościami, które pozwalają nam stwierdzić, że stworzyliśmy jedne z najlepszych tego typu mebli dostępnych na rynku. Zewnętrzny wygląd regałów oraz ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania idą w parze z przyjazną dla dzieci gamą kolorystyczną i ergonomią. Poniżej przedstawiamy szczególne cechy naszej oferty.

  • Szafki na odzież i obuwie charakteryzuje urozmaicenie konfiguracyjne pomyślane tak, żeby można było dostosować je do różnych planów pomieszczeń.
  • Szafki i regały Mextra mogą być zestawiane razem w dowolnej konfiguracji.
  • Wszystkie szafki posiadają zaokrąglone kanty, żeby zminimalizować ryzyko skaleczenia się.
  • Wszystkie regały szatniowe mają na spodzie specjalne dociążenie konstrukcyjne, zabezpieczające przed przewróceniem.
  • Jaskrawe kolory drzwi szafek sprzyjają rozróżnieniu własnych miejsc przechowywania przez dzieci oraz zapewniają przytulny nastrój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regałów szatniowych. Regały z siedziskami i miejscem na buty, czy służące do wieszania kurtek — wszystkie nasze produkty można zestawić ze sobą w dowolnym pomieszczeniu.

Zobacz pozostałą ofertę Mextra School: