meble szkolne meble szkolne
Wyposażenie dla szkół to nie tylko meble służące uczniom. To również asortyment dedykowany nauczycielom. Jednym z takich produktów są biurka dla nauczycieli, których zadaniem jest pomieszczenie wszystkich niezbędnych przyborów służących do prowadzenia zajęć. Wygodne biurka dla nauczycieli powinny gwarantować wystarczającą ilość miejsca do przechowywania oraz obszaru roboczego na blacie. Co ważne – nasza oferta biurek dla nauczycieli w całości została wyposażona w zamki, bez konieczności dodatkowej dopłaty.

Meble dla nauczycieli, do pokoju nauczycielskiego

Oferujemy szeroki wybór elementów wyposażenia klas oraz pokoi nauczycielskich w postaci biurek, stołów oraz różnego rodzaju krzeseł dla nauczycieli. Nasze meble dla nauczycieli charakteryzują się solidnością wykonania oraz wygodą podczas użytkowania. Dostosowaliśmy naszą ofertę tak, żeby spełniała wymogi nauczycieli zarówno w kwestii praktyczności, jak i bezpieczeństwa.

Meble dla nauczycieli Mextra — dlaczego są wyjątkowe?

Mextra School to wygodne i praktyczne meble nauczycielskie z najlepszych materiałów. Nasze krzesła i biurka stanowią solidną podstawę dla pracy nauczyciela podczas zajęć w szkole. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów zgodnie z wymaganiami i normami certyfikacyjnymi. Dbamy o to, żeby nasze meble zapewniały nie tylko komfort użytkowania, ale i stanowiły ozdobę gabinetu nauczycielskiego czy klasy szkolnej. Krzesła obrotowe zapewniają pełny komfort użytkowania i profilaktykę bólu kręgosłupa i dyskomfortu podczas prowadzenia zajęć w szkole. Szeroki wybór mebli Mextra School pozwala na dokonanie zakupu odpowiedniego zestawu, dostosowanego do konkretnych wymagań placówki oświatowej.

Meble nauczycielskie przyjazne użytkownikom

Przede wszystkim dbamy, aby wyposażenie Mextra odpowiadało na potrzeby dedykowanej grupy, czyli kadry szkolnej. Osoby często pracujące przy biurku mają specjalne wymagania co do wysokości krzeseł oraz stołów, ich ogólnych gabarytów, wielości opcji wyposażenia. Nasze meble nauczycielskie dostosowane są do tych wymagań, dodatkowo zawsze zawierają opcję wyboru kolorystyki (w przypadku krzeseł i stołów), czy wyposażenia biurek (szuflady i szafki). Dzięki temu nawet najbardziej wymagający zespół szkolny ma możliwość skompletowania odpowiedniego wyposażenia, którego elementy będą dopasowane do siebie pod względem stylu i kolorystyki. Z pomocą naszych mebli możliwe jest funkcjonalne rozplanowanie sali.

Krzesła dla nauczycieli Mextra

Krzesła dla nauczycieli Mextra odznaczają się doskonałością wykonania oraz wysoką estetyką wykończenia. Dbamy nie tylko o wygląd mebli, staramy się, aby służyły one także zdrowiu nauczycieli. Wiemy, jak ważnym aspektem jest troska o prawidłową postawę podczas długiej pracy przy biurku. Nasze krzesła wykonane są z myślą o zachowaniu odpowiednich kątów nachylenia i szerokości oparcia. Do wyboru oferujemy krzesła z profilowanej ergonomicznej sklejki czy tapicerowane w różnych opcjach kolorystycznych. Meble dla nauczycieli Mextra to też wygodne krzesła obrotowe z regulacją pochylenia oparcia, które jest niezwykle ważne w przypadku odczuwania zmęczenia kręgosłupa. Wszystkie elementy konstrukcji krzeseł są wykonane ze stali pomalowanej proszkowo, co skutecznie zabezpiecza je przed korozją.

Stoły i biurka dla nauczycieli Mextra

Oferujemy wybór stołów i biurek dla nauczycieli w różnych konfiguracjach rozmiaru i wyposażenia. Nasze biurka są wykonane z doskonałej jakości płyty laminowanej, wzmocnionej na obrzeżach listwą PCV. Oferujemy biurka z różnym wyposażeniem: klasyczne z szufladami i szafkami oraz biurka narożne. Wszystkie te meble dla nauczycieli wyposażone są w szafkę czy szufladę, zamykaną na zamek. Oferujemy także nowoczesne stoły do pokoi nauczycielskich. Podstawę takich stołów stanowi solidna konstrukcja stalowa pomalowana proszkowo, a laminowany blat występuje w 120 dostępnych kolorach. Dzięki temu nasze meble nauczycielskie można łatwo dopasować do różnego rodzaju rozwiązań kolorystycznych przestrzeni w placówkach oświaty. Stoły występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dobrać odpowiednio do wielkości pomieszczenia.

Oferujemy meble dostosowane do potrzeb nauczycieli oraz łatwe w konfiguracji i ustawieniu w różnego rodzaju salach szkolnych. Ten aspekt oraz świetna opinia użytkowników, dotycząca wygody użytkowania, czyni nasze meble jednymi z najlepszych na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.