meble szkolne2 meble szkolne2
W wyposażeniu przedszkoli najważniejsze są meble dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci. Bezpieczne, wygodne a do tego kolorowe produkty to idealny wybór dla każdej placówki zajmującej się opieką nad dziećmi. W naszych krzesłach przedszkolnych używamy najgrubszej sklejki na rynku – to aż 9mm grubości! Meble dedykowane przedszkolom to oferta oparta o krzesła i stoliki z możliwością regulacji oraz zestawy mebli służące do zabawy.

Meble przedszkolne, wyposażenie do przedszkola

wybierz produkt dla siebieWYBIERZ PRODUKT DLA SIEBIE

Krzesła przedszkolne regulowane

Krzesła przedszkolne nieregulowane

Stoliki przedszkolne regulowane

Regały przedszkolne

Meble do zabawy

Przedszkole to miejsce, gdzie mali odkrywcy, którzy są ciekawi świata, nabierają pierwszych doświadczeń życiowych — nawiązują pierwsze znajomości, uczą się faktów na temat otaczającego świata oraz przebywania w grupie. Placówki przedszkolne powinny więc stwarzać komfortowe warunki dla maluchów, będąc miejscem, do którego przychodzą z uśmiechem na twarzy. Chcąc ułatwić placówkom oświatowym codzienną pracę, dostarczamy wysokiej klasy meble przedszkolne, które nie tylko będą doskonale organizować przestrzeń potrzebną do nauki i zabawy, ale także zachwycą każdego malucha swoimi wzorami i kolorami. Oferujemy różnego rodzaju meble dla przedszkoli, charakteryzujące się wysoką jakością, trwałością i gwarancją bezpieczeństwa.

Kolorowe meble do przedszkola — połączenie funkcjonalności i designu

Codzienne harce i zabawy maluchów wymagają odpowiednio zaplanowanej przestrzeni tak, aby stworzyć im wygodne i bezpieczne warunki. Dostępne w naszym asortymencie meble przedszkolne idealnie wpisują się w założony cel. Meble dla przedszkoli od Mextra to przede wszystkim funkcjonalność i uniwersalność, dzięki którym dostosowują się do potrzeb maluchów. Ponadto, doskonale sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu przedszkola, zapewniając niezbędną do zabawy lub nauki przestrzeń. To, co najbardziej wyróżnia nasze meble do przedszkola to najwyższa jakość komponentów, które nie tylko gwarantują trwałość mebli, ale także bezpieczeństwo. Meble przedszkolne mogą więc z powodzeniem służyć przez długie lata i rosnąć wraz z maluchami, umożliwiając swobodną naukę i zabawę. Wszystkie meble opatrzone są także nowoczesnym i starannie dopracowanym designem, który zachęci każdego malucha do uczęszczania do przedszkola

Meble dla przedszkoli — krzesełka dla najmłodszych

Zdobywając nową wiedzę i odkrywając świat, najmłodsi potrzebują odpowiedniego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Krzesła przedszkolne doskonale zadbają o odpowiednią postawę ciała dzieci i komfort podczas codziennych zadań. Oferowane przez nas meble przedszkolne mają na celu dopasować się do potrzeb dzieci, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo standardowe krzesła przedszkolne oraz regulowane krzesła, które można dostosować do wzrostu i wieku najmłodszych dzieci. Meble do przedszkola, takie jak krzesła, zostały wyposażone w specjalnie opracowaną konstrukcję, która odpowiada za stabilność i bezpieczeństwo, utrudniając kołysanie się krzesła. W naszych krzesłach używamy także wysokiej klasy komponentów, takich jak najgrubsza sklejka dostępna na rynku o grubości 9 mm, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Zaokrąglone rogi mebli dla przedszkoli gwarantują bezpieczeństwo maluchów, a różnorodność kolorów pozwala urządzić salę w niepowtarzalnym stylu.

Stoliki regulowane — meble przedszkolne, które uporządkują przestrzeń

Kolejnym, niezbędnym elementem w placówkach oświaty są stoliki przedszkolne, dzięki którym dzieci mogą wykonywać zadania manualne, uczyć się nowych rzeczy i spędzać ze sobą czas. Meble do przedszkola, takie jak stoliki regulowane, charakteryzuje przede wszystkim wytrzymałość i bezpieczeństwo. Zaokrąglone rogi zapobiegają nieszczęśliwym wypadkom, a regulowany stelaż pozwala dopasować wysokość do wieku i potrzeb każdego dziecka. Każdy stolik wyposażony jest w certyfikowany blat, który pozwala na bezpieczny kontakt z żywnością. Dzięki temu maluchy mogą bez problemu spożywać przy nim posiłki i nabierać energii do zabawy i nauki.

Regały i meble przedszkolne do zabawy

Zabawki, zeszyty, kolorowanki, klocki, kredki - to tylko część elementów, które goszczą w każdym przedszkolu. Chcąc zorganizować przestrzeń w sali i jednocześnie uczyć dzieci zachowywania porządku, dostarczamy unikalne i funkcjonalne regały przedszkolne. Meble dla przedszkoli, takie jak regały, są niezbędne do prawidłowego uporządkowania wszystkich elementów. Oferowane przez nas regały opatrzone zostały wyjątkowym designem, który wywoła uśmiech na twarzy niejednego przedszkolaka. W naszym asortymencie posiadamy także różnego rodzaju meble do przedszkola, które są idealne do zabawy. Takie zestawy jak Mały Doktor lub Mały Kuchcik angażują najmłodszych do wspólnej rozrywki i zabawy w grupie, dzięki czemu uczą się współpracy i nawiązują nowe znajomości.