Krzesła dla nauczycieli

Praca w szkole wiąże się z wieloma wyzwaniami, których nauczyciele doświadczają każdego dnia. Z tego powodu placówka oświatowa powinna zadanie to choć trochę ułatwić, aranżując wygodne miejsca do prowadzenia lekcji. Krzesła dla nauczycieli stanowią niezbędny element każdej klasy, bez którego prowadzenie zajęć byłoby znacznie utrudnione.

Krzesła dla nauczycieli – dlaczego są takie ważne?

Zawód nauczyciela to przede wszystkim praca siedząca, która stanowi duże wyzwanie dla kręgosłupa. Aby uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości bólowych, należy zadbać o odpowiednie krzesła szkolne, które wspierają utrzymanie prawidłowej postawy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, które zostały stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Zachowanie wskazanego kąta nachylenia oraz szerokie oparcie skutecznie zadba o zdrowie nauczycieli. Z kolei odczuwanie wysokiego komfortu podczas zajęć przyczyni się do mniejszego zmęczenia i wydajniejszej pracy. Z tego powodu dobór funkcjonalnych krzeseł do szkoły to bardzo istotny aspekt, na który powinna zwrócić uwagę każda placówka.

Standardowe krzesła dla nauczycieli Mextra School

Marka Mextra School wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli i z tego powodu dysponuje dużym wyborem wyposażenia. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. standardowe krzesła do szkoły, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortowych warunków do pracy. Tapicerowane oparcie oraz siedzisko dbają o wygodę nawet podczas wielogodzinnego siedzenia przed biurkiem. Produkty występują w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania wyposażenia do reszty mebli w klasie. Krzesła nauczycielskie charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, którą zapewnia stalowa rama. Jest ona bardzo odporna na wszelkiego rodzaju zniszczenia, a do tego sprawia, że mebel może utrzymać ciężar nawet do 160 kg. Dodatkowo swój intensywny kolor rama uzyskała dzięki malowaniu metodą proszkową, która cechuje się dużą odpornością na zarysowania oraz odpryski. Stopki na nogach zostały zabezpieczone tworzywem sztucznym, które przeciwdziała niszczeniu podłogi.

Krzesła obrotowe Mextra School – wygoda oraz niezwykła wytrzymałość

W naszej ofercie znajdą Państwo także fotele obrotowe, które z pewnością ułatwią prowadzenie lekcji gronu pedagogicznemu. Zostały one zaprojektowane, aby doskonale zadbać o wygodę podczas prowadzenia lekcji. Z tego powodu produkt umożliwia zakres pochylenia 5⁰ do przodu oraz 30⁰ do tyłu, dzięki czemu użytkownik zyskuje dużą swobodę ruchów. Regulowana podstawka umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu, co wykazuje bardzo istotny wpływ na zdrowie kręgosłupa. Ponadto, miękkie, tapicerowane siedzisko oraz oparcie sprawiają, że wielogodzinne siedzenie przed biurkiem jest mniej problematyczne. Dodatkowy komfort zapewniają podłokietniki, które są dostępne w zależności od modelu. Krzesła obrotowe wsparte są pięciopodporową podstawą wyposażoną w kółka, które wpływają na stabilność oraz mobilność mebla. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia wytrzymałość nawet do 120 kg i sprawia, że produkt może być użytkowany przez wiele lat. Fotele obrotowe zostały zaprojektowane tak, aby swoim minimalistycznym wyglądem wpasowały się do każdej aranżacji klasy.

Krzesła dla nauczycieli Mextra School – dlaczego warto?

Oprócz wyjątkowej jakości jaką dysponują krzesła dla nauczycieli marki Mextra School mogą Państwo spodziewać się wielu innych pozytywów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Z tego powodu gwarantujemy szybką wysyłkę, ponieważ każdy towar jest u nas dostępny od ręki. Ponadto, oferujemy nasze wyposażenie w niezwykle atrakcyjnych cenach, które ułatwiają umeblowanie placówek oświatowych.

Dobre wykonanie krzeseł do szkoły potwierdza przestrzeganie zgodności z wymaganiami oraz normami certyfikacyjnymi. Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją mebli szkolnych od wielu lat, a nasze zaangażowanie potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz pozostałą ofertę Mextra School: