meble szkolne2

Meble do pokoju nauczycielskiego

Zadbaj o komfort pracowników – jak właściwie wyposażyć pokój nauczycielski?

Pokój nauczycielski to jedno z najważniejszych pomieszczeń dla pracowników placówek oświatowych. To w tym miejscu mogą oni spędzić czas pomiędzy zajęciami, odłożyć swoje okrycia wierzchnie oraz przechowywać dokumenty. Oprócz podstawowego socjalnego zastosowania pokój nauczycielski stanowi również miejsce spotkań pracowników – w końcu to właśnie w tym pomieszczeniu organizowane są rady pedagogiczne z podsumowaniem semestru lub roku.

Wszechstronność pokoju nauczycielskiego prowadzi do przemyśleń jak należy właściwie go wyposażyć aby z powodzeniem mógł spełniać swoje zadanie? W pierwszej kolejności należy przeanalizować wszystkie spełniane przez niego potrzeby i na tej podstawie zdecydować się na wybór mebli do pokoju nauczycielskiego. 

     

Przechowywanie dokumentów? Postaw na nasze regały szkolne! 

Kadra pedagogiczna operuje na co dzień bardzo dużą ilością dokumentów związanych z przebiegiem kształcenia uczniów, ich postępami (sprawdziany, kartkówki) oraz systemem oceniania. Wszystkie wymienione dokumenty powinny być przechowywane w zamknięciu, bez dostępu dla osób postronnych. Dlatego tak ważne jest wyposażenie w meble do pokoju nauczycielskiego z zamontowanymi zamkami. 

W naszej ofercie znajduje się 5 modeli regałów szkolnych, które nasi klienci z powodzeniem stosują również w pokojach nauczycielskich. Są one dobrym rozwiązaniem dla tego typu pomieszczenia, ponieważ w standardzie wyposażamy je w zamki. Dodatkowo różne konfiguracje wyposażenia umożliwiają dobranie modeli tak, aby dopasować je do różnego typu potrzeb jeśli chodzi o przechowywanie. 

    

Stoły HUGO – rozwiązanie na rady pedagogiczne i spotkania 

Jeśli pokój nauczycielski służy również do organizowania spotkań nauczycieli czy rad pedagogicznych należy zastanowić się nad zaaranżowaniem miejsca umożliwiającego komfortową pracę dla większej grupy osób. W niektórych pokojach nauczycielskich można spotkać wyposażenie w biurka dla nauczycieli, jednak są to meble które nie nadają się do łączenia i tworzenia większej powierzchni blatu służącej do pracy. 

W takich sytuacjach znacznie lepiej w roli mebli do pokoju nauczycielskiego sprawdzą się stoły konferencyjne HUGO, które występują w dwóch różnych kolorach podstaw oraz ponad 100 kolorach blatów. Co więcej – stoły można zamówić w wielu konfiguracjach jeśli chodzi o wymiary co pozwoli dopasować je do każdej przestrzeni pokoju nauczycielskiego – od małego aż po taki, mieszczący kadrę ponad 60 pracowników.