Krzesła przedszkolne nieregulowane

 category

Okres przedszkolny to czas, który każde dziecko wspomina z uśmiechem na buzi - kto nie lubi się bawić i uczyć jednocześnie, a także drzemać w środku dnia? Ciekawe zabawki, nowi przyjaciele i kolorowe malunki na ścianach sprawiają, że przedszkole staje się ulubionym miejscem wielu maluchów. Małe dzieci są ciekawe świata i kochają uczyć się nowych rzeczy, a ich rozwój jest priorytetem dla opiekunów – jak więc przedszkola mogą wspierać odpowiedni rozwój brzdąców? Na przykład inwestując w specjalne meble, które są dedykowane dla przedszkoli. Tego typu mebelki są dostosowane zarówno do wzrostu maluchów, jak i odpowiednio zabezpieczone, tak aby zapewnić im w pełni bezpieczne korzystanie z nich. Oczywiście meble dla dzieci są kolorowe, dzięki czemu zachęcają do nauki lub zabawy.

Jakie meble do przedszkola są odpowiednie?

Meble, które będą użytkowane przez najmłodszych, muszą spełniać całe mnóstwo ważnych wymogów. Przede wszystkim produkty tego typu przeznaczone dla przedszkoli powinny być zaprojektowane przez certyfikowanego producenta – kimś takim jest właśnie firma Mextra School. Dzięki temu, że meble są dostosowane do wzrostu i wagi małych dzieci, zapewniają im odpowiednią postawę podczas nauki oraz aktywności kreatywnych. Zachowanie dobrej postawy gwarantuje z kolei komfort i zminimalizowanie ewentualnych zwyrodnień kręgosłupa w przyszłości. Oczywiście w kwestii mebli dla dzieci ważny jest również aspekt wizualny – krzesła przedszkolne podobnie jak inne elementy wyposażenia muszą mieć bowiem zarówno formę przyjazną najmłodszym, jak i powinny być utrzymane w kolorystyce, która będzie stymulować umysły maluchów.

Meble dla przedszkoli – grunt to bezpieczeństwo użytkowania

Meble, które będą użytkować dzieci podczas zabawy, nauki i posiłków muszą być także bezpieczne. Maluchy są często rozbrykane i o wypadek nie jest trudno. Dlatego krzesła i stoły, które znajdą się w przedszkolnych salach, powinny być między innymi pozbawione wystających, niebezpiecznych śrub, czy innych elementów. Ważne jest również to aby meble w przedszkolach nie posiadały ostrych zakończeń, którymi dziecko mogłoby się zranić, dlatego  krzesła przedszkolne nieregulowane firmy Mextra School mają zarówno płaskie śruby, jak i zaokrąglone rogi, co gwarantuje możliwe najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowana ich. Produkty firmy Mextra School spełniają także rygorystyczne normy takie jak: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016 czy PN-F-06009:2001.

Dostosowane do maluchów krzesła przedszkolne nieregulowane

Produkty firmy Mextra School takie jak krzesła przedszkolne nieregulowane dostępne są w aż czterech rozmiarach: 0,1,2 i 3, dzięki czemu dopasowanie ich do wzrostu dzieci nie stanowi żadnego problemu. Odpowiednie dostosowanie wysokości mebla ma ogromne znaczenie – maluch musi mieć bowiem komfort pisania, rysowania czy jedzenia bez bólu pleców. Nieodpowiednio dobrana wysokość krzesełka czy ławki będzie powodować zgarbienie brzdąca i stwarzać ryzyko zwyrodnień w przyszłości. Warto więc pilnować dobrej postawy dzieci już od najmłodszych lat, tak aby w przyszłości ich kręgosłupy były zdrowe i proste. Bezpieczna zabawa połączona z nauką nowych rzeczy to coś, co każdy maluch będzie miło wspominał.

Krzesła przedszkolne nieregulowane – stabilne meble dla przedszkoli

Mali uczniowie lubią poznawać świat i są niezwykle ciekawi nowych rzeczy, a ich duża ruchliwość to często duże wyzwanie dla pracowników przedszkoli. Trybowi życia przedszkolnego muszą dotrzymać kroku również znajdujące się w placówce meble – muszą być one bowiem bardzo wytrzymałe oraz przede wszystkim stabilne. Takie cechy zdecydowanie posiadają dostępne na stronie mextraschool.pl krzesła przedszkolne nieregulowane dla przedszkoli. Krzesełka przeznaczone dla przedszkolaków są wykonane z najgrubszej, dostępnej na rynku sklejki o grubości aż 9 milimetrów, która jest gwarancją najwyższego poziomu komfortu. Dodatkowo metalowa, solidna konstrukcja mebla sprawia, że staje się on stabilny, a dziecko w spokoju może uczyć się, spożywać ulubione posiłki, czy spędzać czas kreatywnie, siedząc z rówieśnikami przy jednym stole.