meble szkolne meble szkolne

Laboratoria przyszłości

Laboratoria przyszłości to program rządowy, który za cel obrał wyposażenie pracowni naukowych szkół podstawowych oraz szkół artystycznych. Program dofinansowania rządowego obejmuje również wyposażenie sal w meble szkolne, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa specjalną grupę produktów realizujących założenia Ministerstwa. Laboratoria Przyszłości to możliwość doposażenia szkół w nowe, certyfikowane meble szkolne takie jak regały, szafy i zestawy mebli do przechowywania.

Laboratoria Przyszłości – co możecie Państwo zyskać?

Dzięki rządowemu wsparciu szkoły podstawowe mogą dodatkowo wyposażyć swoje sale naukowe w najpotrzebniejszy sprzęt, akcesoria oraz meble do przechowywania. To właśnie ten ostatni segment dofinansowywanych zakupów stanowi podstawę dobrze zaaranżowanej sali naukowej, która zapewni najmłodszym uczniom bezpieczeństwo oraz wygodę podczas nauki.

Pojemne regały szkolne z otwartymi półkami pozwolą wyeksponować najciekawszy sprzęt naukowy taki jak mikroskopy, szalki chemiczne czy inne przyrządy służące do prowadzenia zajęć.

Dla sprzętu, który powinien być przechowywany pod nadzorem, przewidzieliśmy w swojej ofercie szafy szkolne z zamykanymi półkami. Meble tego typu występują w kilku konfiguracjach wewnętrznej przestrzeni, co pozwoli na dobranie odpowiedniej formy przechowywania do planowanego sprzętu. Każda nasza szafa wyposażona jest w standardzie w zamek umożliwiający kontrolowanie dostępu do przechowywanych materiałów.

Laboratoria Przyszłości a meble szkolne? To możliwe!

Rządowa katalog wyposażenia przewiduje w kategorii „wyposażenie stanowisk” zakup za środki pochodzące z dofinansowania takich mebli szkolnych jak szafa na narzędzia (metalowa lub z płyty meblowej; zamykana w sposób umożliwiający kontrolowanie dostępu). Dzięki temu planując zakupy szaf Mextra School możecie Państwo sfinansować je z rządowych środków!

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą!