Stoliki / Ławki szkolne jednoosobowe

 category

Dzieci spędzają w szkole bardzo dużą część dnia. Meble, z którymi najczęściej mają styczność, to oczywiście stoliki stanowiące niezbędny element wyposażenia każdej klasy. W związku z tym przy wyborze szkolnych ławek warto zwrócić uwagę na to, czy dany produkt będzie bezpieczny w użytkowaniu, zapewni prawidłową postawę ciała oraz czy pozytywnie wpłynie na efektywność nauki dzieci. Jakie stoliki spełnią wszystkie te kryteria? Coraz częściej stosowane rozwiązanie: regulowane ławki szkolne jednoosobowe.

Ławki szkolne jednoosobowe — indywidualne podejście do ucznia

Ławki szkolne jednoosobowe dają wiele możliwości, z których usatysfakcjonowani będą zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Zastosowanie tego rodzaju stolików przede wszystkim oddziałuje pozytywnie na koncentrację podopiecznych i zmniejsza ryzyko oszukiwania w trakcie prac klasowych. Jednoosobowe ławki minimalizują częstotliwość nawiązywania konwersacji podczas lekcji. Dzięki temu dzieci mogą zdobywać wiedzę w cichych i spokojnych warunkach, które wpływają na większą efektywność nauki — uczniowie zapamiętują o wiele więcej z tego, co nauczyciel im przekazuje. Gdy jednak zajdzie konieczność podjęcia pracy w grupie, ławki szkolne jednoosobowe w bardzo łatwy i szybki sposób można przenieść i ze sobą połączyć. W Mextra School oferujemy stoliki tego typu wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Regulowane stoliki — kształcenie dobrych nawyków

Uczniowie spędzają wiele godzin, siedząc na lekcjach. Z tego powodu meble, z których dzieci korzystają — a w szczególności stoliki szkolne — powinny być dopasowane do ich wzrostu. Nieprawidłowa organizacja stanowiska pracy często przyczynia się do wykształcenia szkodliwych nawyków postawy ciała, które w przyszłości skutkują różnymi dolegliwościami, np. schorzeniami kręgosłupa. W wielu przypadkach niemożliwe jest jednak dostosowanie rozmiaru ławek do wzrostu każdego ucznia — tym bardziej, że często w jednej klasie odbywają się zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Ze względu na to oferowane przez nas ławki szkolne jednoosobowe wyposażone są w system regulacji. Opcja ta umożliwia każdemu uczniowi naukę w komfortowych warunkach.

Ławki szkolne jednoosobowe — bezpieczeństwo z klasą

Nasza firma przykłada dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. Z tej przyczyny stoliki dostępne w naszym asortymencie mają m.in. zaoblone rogi, które zmniejszają szansę na to, że uczeń się zrani. Gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa użytkowania jest także wytrzymałość dostępnych w naszym sklepie stolików. Nasze ławki szkolne jednoosobowe wykonywane są ze sklejki o największej na rynku dostępnej grubości. Ma ona aż 9 mm. Niskie ryzyko skruszenia się, odklejenia czy odpadnięcia elementów pod wpływem nacisku, minimalizuje prawdopodobieństwo skaleczenia się dziecka. Ponadto stoliki szkolne dostępne są w naszej ofercie w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością można dostosować meble do wystroju klasy i stworzyć kompozycję, która będzie wprowadzać przyjazną atmosferę.

Regulowane stoliki — koncepcja na szóstkę

Dostępne w naszym sklepie ławki szkolne jednoosobowe wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania, a co za tym idzie, odporność na uszkodzenia oraz możliwość wieloletniego i bezpiecznego użytkowania. Gwarancję stanowi tutaj zastosowanie najgrubszej sklejki na rynku. Ponadto, oferowane przez nas stoliki mają zaokrąglone rogi i posiadają system regulacji, który umożliwia dostosowanie wysokości blatu do wzrostu ucznia. Wobec tego nasze ławki sprawdzają się, nawet jeśli w danej klasie co godzinę zajęcia ma grupa dzieci w innym przedziale wiekowym. Wyposażenie klasy w pojedyncze ławki zapewnia uczniom komfortową przestrzeń do nauki i znacząco wpływa na efektywność przyswajania wiedzy. A co, jeśli zajdzie konieczność organizowania pracy w grupach lub aranżacji małych klas? W razie potrzeby złączenie ławek zajmie dosłownie chwilę. Zapraszamy do skorzystania z oferty Mextra School!