Stoliki przedszkolne

Stolik przedszkolny regulowany KONICZYNKA czerwony rozmiar 1-3

Rozmiar

Kolor blatu

Ilość
Cena hurtowa
79,00 netto
97,17 brutto
124,90 netto
153,63 brutto
najniższa cena z 30 dni: 79,00 zł netto
Zamów teraz - wysyłka już 09.10.2023!

Produkty pasujące do Twojego wyboru

Stolik regulowany KONICZYNKA to produkt, który rośnie razem z dzieckiem! 

Stolik KONICZYNKA dzięki regulowanej wysokości blatu sprawdza się jako wyposażenie w placówkach oświaty. Stelaż posiada możliwość regulacji tak aby dopasować wysokość do wieku dziecka. Blat stołu został wykonany z płyty laminowanej, z zaoblonymi rogami. Użyta do produkcji blatu płyta laminowana posiada certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Stolik regulowany KONICZYNKA można połączyć w zestaw składający się z czterech elementów - każdy w innym kolorze lub w takim samym. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy możliwość wyboru kolorów: czerwonego, niebieskiego, pomarańczowego i zielonego. 

Najważniejsze atuty:

  • Blat wykonany z płyty laminowanej z zaoblonymi rogami 
  • Użycie profilu okrągłego powoduje, że nasze meble są wytrzymalsze
  • Solik posiada otwory pokazujące aktualnie ustawioną wysokość
  • Blat posiada certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością 
  • Model dostępny od ręki w naszym magazynie

Warto wiedzieć…. 

Nasze stoły i krzesła posiadają zaoblone rogi, dzięki temu są bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo spełniają one rygorystyczne normy: 

PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

Meble. Krzesła i stoły dla instytucji edukacyjnych. Część 1: Wymiary funkcjonalne , Część 2: Wymagania bezpieczeństwa i metody badań   Meble szkolne i przedszkolne. Wymagania i badania

Opis

Wysokość
46/58 cm
Szerokość
60 cm
Długość
60 cm
Waga
5,24 kg

SPOSÓB DOSTAWY

Dostawa

PROMOCJA! Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Kup meble wartości powyżej 8 000 zł netto i skorzystaj z opcji darmowej dostawy w każde miejsce w Polsce. Oferta obowiązuje do odwołania.*

Koszt dostawy zamówień o wartości poniżej 8 000 zł netto wynosi 299 zł brutto niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

*Promocja nie dotyczy asortymentu mebli konferencyjnych, bankietowych i kawiarnianych

Dzięki własnej flocie pojazdów możemy zaproponować Państwu transport samochodami Mextra – w tym również dostawy realizowane dużym TIRem. Gwarantuje to bezpieczną i szybką dostawę bezpośrednio z naszego magazynu do Państwa siedziby.

Zamawiając towar w naszym sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z kilku dostępnych sposobów dostawy. Od lat współpracujemy z firmami specjalizującymi się z transporcie międzynarodowym, takimi jak: DHL, DB SCHENKER czy RABEN.

Dostawa

Zachęcamy również do odbiorów osobistych w naszych magazynach. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.


mextra-truck

SPOSÓB PŁATNOŚCI

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przy odbiorze w naszym magazynie. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą.
  • PRZEDPŁATA 100% - płatność przelewem na wskazany rachunek bankowy lub płatność elektroniczna DotPay.
  • ZALICZKA 30% - w formie zaliczki płatna przelewem, pozostałe 70% płatne przed wysłaniem towaru lub zaliczka płatna przelewem, pozostałe 70% płatne gotówką u kierowcy w momencie dostawy.
  • TERMIN PŁATNOŚCI 14 DNI - dla jednostek budżetowy możliwość zapłaty z odroczonym terminem płatności.
background cloud cloud
gwarancja
W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu. Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121). Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.
Certyfikaty
Meble szkolne Mextra School spełniają normy dopuszczające je do użycia w placówkach oświatowych. Oznacza to, że nasze produkty są bezpieczne i mogą być użytkowane w szkołach i przedszkolach. Norma: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Szczegółowe informacje odnośnie atestów dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Handlowym
pic1