Krzesła dla nauczycieli

Krzesło dla nauczycieli ISO 24H CR T1001

Ilość
Cena hurtowa
134,90 netto
165,93 brutto
144,90 netto
178,23 brutto
najniższa cena z 30 dni: 134,90 zł netto
Zamów teraz - wysyłka już 08.06.2023!

Produkty pasujące do Twojego wyboru

Krzesło ISO 24H CR T1001 dla nauczycieli

Krzesła ISO to krzesła stworzone z myślą o nauczycielach. Siedzisko oraz oparcie krzesła ISO 24H CR T1001 dla nauczycieli wykonane jest z odpornej na ścieranie tapicerki wysokiej jakości w kolorze czarnym. Wybraliśmy dla Państwa top najpopularniejsze krzesła dla nauczycieli. Chromowana rama, która chroni krzesło przed uszkodzeniami mechanicznymi jest stabilna oraz zapewnia bezpieczeństwo całej konstrukcji podczas użytkowania. Krzesła ISO charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz łatwością w utrzymaniu czystości, co wpływa na komfort użytkowania. 

Najważniejsze atuty:

 • Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160 kg
 • Stabilna stalowa rama zapewnia wytrzymałość przy intensywnym używaniu
 • Wygodne siedzisko oraz szerokie oparcie zapewniające komfort użytkowania
 • Możliwość wyboru tapicerki spośród 5 kolorów
 • Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem podłogi
 • 2 lata gwarancji 
 • Model dostępny od ręki 

Opis

Wysokość
82 cm
Szerokość
54 cm
Waga
5kg
Sztaplowanie (max)
12 sztuk
Wysokość do siedziska
45 cm

SPOSÓB DOSTAWY

Dostawa

PROMOCJA! Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Kup meble wartości powyżej 8 000 zł netto i skorzystaj z opcji darmowej dostawy w każde miejsce w Polsce. Oferta obowiązuje do odwołania.*

Koszt dostawy zamówień o wartości poniżej 8 000 zł netto wynosi 299 zł brutto niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

*Promocja nie dotyczy asortymentu mebli konferencyjnych, bankietowych i kawiarnianych

Dzięki własnej flocie pojazdów możemy zaproponować Państwu transport samochodami Mextra – w tym również dostawy realizowane dużym TIRem. Gwarantuje to bezpieczną i szybką dostawę bezpośrednio z naszego magazynu do Państwa siedziby.

Zamawiając towar w naszym sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z kilku dostępnych sposobów dostawy. Od lat współpracujemy z firmami specjalizującymi się z transporcie międzynarodowym, takimi jak: DHL, DB SCHENKER czy RABEN.

Dostawa

Zachęcamy również do odbiorów osobistych w naszych magazynach. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.


mextra-truck

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przy odbiorze w naszym magazynie. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą.
 • PRZEDPŁATA 100% - płatność przelewem na wskazany rachunek bankowy lub płatność elektroniczna DotPay.
 • ZALICZKA 30% - w formie zaliczki płatna przelewem, pozostałe 70% płatne przed wysłaniem towaru lub zaliczka płatna przelewem, pozostałe 70% płatne gotówką u kierowcy w momencie dostawy.
 • TERMIN PŁATNOŚCI 14 DNI - dla jednostek budżetowy możliwość zapłaty z odroczonym terminem płatności.
background cloud cloud
gwarancja
W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu. Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121). Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.
Certyfikaty
Meble szkolne Mextra School spełniają normy dopuszczające je do użycia w placówkach oświatowych. Oznacza to, że nasze produkty są bezpieczne i mogą być użytkowane w szkołach i przedszkolach. Norma: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Szczegółowe informacje odnośnie atestów dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Handlowym
pic1