Krzesła dla nauczycieli

Krzesło dla nauczycieli ISO WOOD BL

Ilość
Cena hurtowa
199,90 netto
245,88 brutto
209,90 netto
258,18 brutto
najniższa cena z 30 dni: 199,90 zł netto
Zamów teraz - wysyłka już 08.06.2023!

Produkty pasujące do Twojego wyboru

Krzesło ISO WOOD BL dla nauczycieli

Krzesła ISO to krzesła stworzone z myślą o nauczycielach. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki. Wybraliśmy dla Państwa top najpopularniejsze krzesła dla nauczycieli. Rama krzesła wykonana została w całości ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny, co zapewnia nośność do 160 kg potwierdzoną certyfikatami. Krzesła ISO charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz łatwością w utrzymaniu czystości, co wpływa na komfort użytkowania. 

Najważniejsze atuty:

  • Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160 kg
  • Stabilna stalowa rama zapewnia wytrzymałość przy intensywnym używaniu
  • Wygodne, wyprofilowane siedzisko oraz szerokie oparcie zapewniające komfort użytkowania
  • Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem podłogi
  • 2 lata gwarancji 
  • Model dostępny od ręki 

Opis

Wysokość
86 cm
Szerokość
53 cm
Sztaplowanie (max)
17 sztuk
Wysokość do siedziska
50 cm
Głębokość
56 cm
Szerokość siedziska
54 cm
Głębokość siedziska
43 cm
Wysokość oparcia
35 cm

SPOSÓB DOSTAWY

Dostawa

PROMOCJA! Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Kup meble wartości powyżej 8 000 zł netto i skorzystaj z opcji darmowej dostawy w każde miejsce w Polsce. Oferta obowiązuje do odwołania.*

Koszt dostawy zamówień o wartości poniżej 8 000 zł netto wynosi 299 zł brutto niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

*Promocja nie dotyczy asortymentu mebli konferencyjnych, bankietowych i kawiarnianych

Dzięki własnej flocie pojazdów możemy zaproponować Państwu transport samochodami Mextra – w tym również dostawy realizowane dużym TIRem. Gwarantuje to bezpieczną i szybką dostawę bezpośrednio z naszego magazynu do Państwa siedziby.

Zamawiając towar w naszym sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z kilku dostępnych sposobów dostawy. Od lat współpracujemy z firmami specjalizującymi się z transporcie międzynarodowym, takimi jak: DHL, DB SCHENKER czy RABEN.

Dostawa

Zachęcamy również do odbiorów osobistych w naszych magazynach. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.


mextra-truck

SPOSÓB PŁATNOŚCI

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przy odbiorze w naszym magazynie. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą.
  • PRZEDPŁATA 100% - płatność przelewem na wskazany rachunek bankowy lub płatność elektroniczna DotPay.
  • ZALICZKA 30% - w formie zaliczki płatna przelewem, pozostałe 70% płatne przed wysłaniem towaru lub zaliczka płatna przelewem, pozostałe 70% płatne gotówką u kierowcy w momencie dostawy.
  • TERMIN PŁATNOŚCI 14 DNI - dla jednostek budżetowy możliwość zapłaty z odroczonym terminem płatności.
background cloud cloud
gwarancja
W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu. Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121). Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.
Certyfikaty
Meble szkolne Mextra School spełniają normy dopuszczające je do użycia w placówkach oświatowych. Oznacza to, że nasze produkty są bezpieczne i mogą być użytkowane w szkołach i przedszkolach. Norma: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Szczegółowe informacje odnośnie atestów dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Handlowym
pic1