Krzesła dla nauczycieli

Krzesło obrotowe dla nauczycieli KOPERNIK ARM

Ilość
Cena hurtowa
219,00 netto
269,37 brutto
269,00 netto
330,87 brutto
najniższa cena z 30 dni: 219,00 zł netto

Produkty pasujące do Twojego wyboru

KOPERNIK ARM to krzesło z podłokietnikami stworzone z myślą o nauczycielach. Siedzisko i oparcie tapicerowane w kolorze czarnym w połączeniu z regulowaną podstawą daje możliwość dostosowania wysokości do wzrostu użytkownika. Dodatkową funkcją oparcia jest regulacja pochylenia w zakresie 5⁰ do przodu i 30⁰ do tyłu, co zapewnia wygodną pozycję ciała i swobodę ruchów. Cała konstrukcja została dodatkowo wsparta na pięciopodporowej podstawie wyposażonej w 5 kółek jezdnych, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego, co gwarantuje stabilność mebla. Istnieje możliwość zamówienia krzesła dla nauczycieli KOPERNIK w wersji bez podłokietników – KOPERNIK. 

Najważniejsze atuty:

  • wytrzymałość do 120 kg 
  • wyposażone w podłokietniki 
  • wyposażone w 5 obrotowych kółek 
  • regulacja pochylenia oparcia w zakresie 5⁰ do przodu i 30⁰ do tyłu
  • tapicerka i siedzisko wykonane z tapicerki w kolorze czarnym 
  • 2 lata gwarancji 

Opis

Wysokość
regulowana max. 116 cm
regulowana min. 97 cm
Szerokość
57 cm
Rama
czarna
Waga
10 kg
Kolor
czarny
Podstawa
plastikowa
Ilość kółek
5 szt.

SPOSÓB DOSTAWY

Dostawa

PROMOCJA! Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Kup meble wartości powyżej 8 000 zł netto i skorzystaj z opcji darmowej dostawy w każde miejsce w Polsce. Oferta obowiązuje do odwołania.*

Koszt dostawy zamówień o wartości poniżej 8 000 zł netto wynosi 299 zł brutto niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

*Promocja nie dotyczy asortymentu mebli konferencyjnych, bankietowych i kawiarnianych

Dzięki własnej flocie pojazdów możemy zaproponować Państwu transport samochodami Mextra – w tym również dostawy realizowane dużym TIRem. Gwarantuje to bezpieczną i szybką dostawę bezpośrednio z naszego magazynu do Państwa siedziby.

Zamawiając towar w naszym sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z kilku dostępnych sposobów dostawy. Od lat współpracujemy z firmami specjalizującymi się z transporcie międzynarodowym, takimi jak: DHL, DB SCHENKER czy RABEN.

Dostawa

Zachęcamy również do odbiorów osobistych w naszych magazynach. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.


mextra-truck

SPOSÓB PŁATNOŚCI

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przy odbiorze w naszym magazynie. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą.
  • PRZEDPŁATA 100% - płatność przelewem na wskazany rachunek bankowy lub płatność elektroniczna DotPay.
  • ZALICZKA 30% - w formie zaliczki płatna przelewem, pozostałe 70% płatne przed wysłaniem towaru lub zaliczka płatna przelewem, pozostałe 70% płatne gotówką u kierowcy w momencie dostawy.
  • TERMIN PŁATNOŚCI 14 DNI - dla jednostek budżetowy możliwość zapłaty z odroczonym terminem płatności.
background cloud cloud
gwarancja
W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu. Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121). Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.
Certyfikaty
Meble szkolne Mextra School spełniają normy dopuszczające je do użycia w placówkach oświatowych. Oznacza to, że nasze produkty są bezpieczne i mogą być użytkowane w szkołach i przedszkolach. Norma: PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Szczegółowe informacje odnośnie atestów dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Handlowym
pic1